Ano, pro veškeré podlahy pokládané „plovoucím“ způsobem všeobecně platí, že každá místnost musí být oddilatovaná od pevných částí podlahy. Staré zárubně, pevné příčky nebo trubky topení.

Pokud by byla podlaha plošně nalepená vhodným lepidlem, tak je možné nepřerušovaně položit celý byt či patro v RD.

Ano, ale tato podlaha musí být za tímto účelem vyrobena. Dnes je možno doporučit např. laminátovou podlahu HARO série 200 Aqua nebo dřevěná HARO Parkett série 4000 Prestige SPA. Při dodržení technických podmínek jsou tyto podlahy vhodné do vlhkých prostor.

To zaleží na více aspektech. Zda chodíte po podlaze v obuvi, jak často a čím se podlaha uklízí, pes a kočka v domácnosti, pohyb nábytku apod.  Na dřevěnou podlahu dává výrobce až 30 let záruku, ta se ale nevztahuje na běžné opotřebení používáním. Je potřeba o podlahu pečovat a pravidelně ji ošetřovat. Používat ochranné podložky a větší poškození ihned opravit. Z pravidla je nutné zrenovovat povrch za 10 – 25 let.

Ne, není to potřeba, naopak raději si přípravu pro pokládku a vyrovnání podlah zhotovíme sami.

Není to potřeba, dovoz podlahy v rámci Ústí nad Labem Vám zajistíme zdarma, jiný okres přepravní společností (nad 10 tis. Kč zdarma). Pokládku podlah provedou naši odborní podlaháři.

Ano jistě, na e-shopu  nemáme kompletní nabídku podlah a příslušenství. Napište nám a mi Vám rádi pomůžeme, poradíme, doporučíme.