Firma Petr Hiřič - podlahy Ústí nad Labem působí na trhu podlahových krytin již od roku 2002. Díky dlouholeté praxi v oboru Vám můžeme nabídnout celé spektrum kvalitních služeb. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup, flexibilita a komplexní servis. Pro pohodlí našich zákazníků bylo již v r. 2003 otevřeno podlahové studio na Střekově v Ústí nad Labem, které prošlo v roce 2017/18 kompletní rekonstrukcí a rozšířilo se další velkou místnost. Celková plocha studia je nyní 190m2.

Podařilo se nám vyselektovat nabídku podlahových krytin v maximální možné prezentaci. Dokážeme Vás uspokojit nabídkou dřevěné podlahy, vinylové dílce, PVC v roli, korku, přírodního linolea, koberce, laminátové podlahy, organických dílců a dalších designových podlah. Skladem držíme velké množství soklových a přechodových lišt. Dřevěné, bílé, plastové, hliníkové, nerez. Ve skladové nabídce jsou také kompletní údržbové a ošetřovací prostředky na podlahy, laky, oleje, lepidla, nivelační stěrky.  

Jsme sice celkem malá rodinná firma, ale nebojíme se výzev a dokážeme zabezpečit i zakázky většího rozsahu. Naší prioritou je spokojený zákazník, který se rád vrátí. Spolupracujeme s významnými ústeckými architekty a bytovými designery, kteří Vám mohou pomoci při kompletním návrhu interiéru. Odbornou pokládku podlah zajišťujeme vlastními podlaháři, kteří jsou průběžně školeni na nové trendy a pracovní postupy. Každoročně navštěvujeme evropské veletrhy v Hannoveru nebo v Mnichově, takže víme co lze očekávat na podlahářském trhu ;-).

Zaměření a vypracování cenové nabídky provádíme bezplatně. Rádi Vám předvedeme vzorky a ukázky materiálů, které jsme pro Vás schopni zajistit za velice zajímavé ceny.