Linoleum je vyráběno z prakticky nevyčerpatelných zdrojů surovin. Jedná se o 100% přírodní produkt. Marmoleum je vyráběno z obnovitelných přírodních materiálů: lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, přírodní pigmenty a juta. Inovativní povrchová úprava Topshield zaručuje snazší čistitelnost a údržbu podlahoviny. Marmoleum je nabízeno v široké škále barev i vzorů, přirozeně antistatické, má nealergenní vlastnosti, trvale potlačuje množení bakterií - podlaha pro děti i alergiky, vhodné pro instalaci podlahového vytápění, téměř neviditelné spoje - možnosti vícebarevného svařování. Běžná údržba podlahy Marmoleum bude snadná a rychlá při použití metody čištění za sucha pomocí prachového mopu. Čištění za sucha je efektivní, rychlé, ekonomicky výhodné a nehrozí při něm k poškození podlahy.

Mezi nejžádanější patří:

  • Marmoleum Home – vyrábí se ve dvoumetrové šíři v rolích, je nutné celoplošné lepení, svařuje se jednobarevným nebo probarveným mramorovaným drátem v totožném odstínu jako podlaha. K čištění a údržbě se používá prostředek Forbo Monel.
  • Marmoleum Click – dodává se v obdélnících 90x30 nebo ve čtvercích 30x30, to umožňuje vytváření zajímavých obrazců a efektů, které Vaši podlahu udělají originálem. Skladba desek je linoleum 2mm, HDF deska se zámkem a korek jako kročejová izolace.
  • HARO Linett – obdobné jako Marmoleum click, jen nemá povrchovou úpravu. Ta se provádí po pokládce vhodným ochranným prostředkem jako Haro Linowachs, BergerSeidle L92.